PGS

ZWO

Werkgroepen
12+ Jongerenkerk Rolinka Boltong Verdieping Bezinning Communicatie
12+ Jongerenkerk Joke Zuidema Verdieping Bezinning Communicatie
12+ Jongerenkerk Rolinka Boltong Jeugd
12+ Jongerenkerk Joke Zuidema Jeugd
Actueel Hans Pelman Authorisatie
Administrateur Theo Zwartkruis Diaconie
Algemeen Henk van Doornik Zending, Werelddiaconaat,Ontw. Samenwerking
Algemeen Leen Plessius Zending, Werelddiaconaat,Ontw. Samenwerking
Amnesty Intern. Riet Coolsma
Archief Hans Korevaar College van Kerkrentmeesters
Archief Henk Wessels College van Kerkrentmeesters
Archivaris Henk Wessels
Autovervoer Rob Atsma
Autovervoer Marijke Pelman
Autovervoer Leen Plessius
Basiscatechese Riet van Alst Verdieping Bezinning Communicatie
Basiscatechese Riet van Alst Jeugd
Begraafplaats Bert Blom College van Kerkrentmeesters
Begraafplaats Henk van Doornik College van Kerkrentmeesters
Begraafplaats Jan Huntelerslag College van Kerkrentmeesters
Begraafplaats Jos Huveneers College van Kerkrentmeesters
Begraafplaats Eric Rodigas College van Kerkrentmeesters
Belijdeniscatechese Irene Pluim Verdieping Bezinning Communicatie
Bezinningsavond Irene Pluim Verdieping Bezinning Communicatie
Bie Zefke Marianne Mellema Diaconie
Bijbel Nely Stuij Verdieping Bezinning Communicatie
Bijbel Bert Stuij Verdieping Bezinning Communicatie
Bloemengroep Anneke Atsma
Bloemengroep Sonja Blom
Bloemengroep Truus Broer
Bloemengroep Janny Kortleve
Bloemengroep Brenda van Kranenburg
Bloemengroep Ati Oldenbeuving-Lanning
Bloemengroep Marijke Pelman
Bloemengroep Annie Stoffels
Boekentafel Maarten den Boer
Cantorij Rob Atsma Verdieping Bezinning Communicatie
Carrouselactiviteit Christel Prins Verdieping Bezinning Communicatie
Carrouselactiviteit Christel Prins Jeugd
Catechese 12-15 jr Irene Pluim Verdieping Bezinning Communicatie
Catechese 12-15 jr Christel Prins Verdieping Bezinning Communicatie
Catechese 12-15jr Irene Pluim Jeugd
Catechese 12-15jr Christel Prins Jeugd
Catechese 15+ Bert Stuij Verdieping Bezinning Communicatie
Catechese 15+ Emma de Koning Jeugd
Catechese 15+ Bert Stuij Jeugd
Classis NBLRW Irene Pluim Kerkenraad
Classis NBLRW Joke van der Steen Kerkenraad
Coördinatie Riet van Alst Jeugd
Coördinator Bloemengroep Sonja Blom
Coördinator Bloemengroep Annie Stoffels
Coördinator gegevensbescherming Marijke Pelman College van Kerkrentmeesters
Coördinator Kerkwacht Wil Wessels
Coördinator ontvangstcommissie Gerard Kortleve
Diaken Marnix van Gurp Diaconie
Diaken Joke van der Steen Diaconie
Diaken Marnix van Gurp Kerkenraad
Diaken Wim Hendriks Kerkenraad
Diaken Joke van der Steen Kerkenraad
Diaken wijk West Joke van der Steen Wijk West
Digitaal Hans Pelman College van Kerkrentmeesters
Digitaal Eric Steenwijk College van Kerkrentmeesters
Digitaal Germ Visser College van Kerkrentmeesters
Engele van Zitterd-Gelaen Joke Bos-Feenstra Diaconie
Engele van Zitterd-Gelaen Irene van Gurp Diaconie
Financiële Adm. Marijke Pelman College van Kerkrentmeesters
Gebouwen Bert Blom College van Kerkrentmeesters
Gebouwen Ingrid Boonstra College van Kerkrentmeesters
Gebouwen Henk van Doornik College van Kerkrentmeesters
Geerhorst Yolanda Kragt
Geerhorst Leen Plessius
Geloven op maandag Irene Pluim Verdieping Bezinning Communicatie
Hoogstaete Doetien Benz Verdieping Bezinning Communicatie
Hoogstaete Jopie Hoekstra Verdieping Bezinning Communicatie
Hoogstaete Yolanda Kragt Verdieping Bezinning Communicatie
Hoogstaete Irene Pluim Verdieping Bezinning Communicatie
Hoogstaete Jenny Visser Verdieping Bezinning Communicatie
Joods koken Bas van Dongen Verdieping Bezinning Communicatie
Joods koken Gerdien Zwartkruis Verdieping Bezinning Communicatie
Kerkbalans Gerwin Wijsman College van Kerkrentmeesters
Kerkblad technisch Kees van Luijk College van Kerkrentmeesters
Kerkelijk bureau Rob van der Steen
Kerkwacht Riet van Alst
Kerkwacht Marius van Andel
Kerkwacht Janny Kortleve
Kerkwacht Gjalt Linker
Kerkwacht Rietje Molemaker
Kerkwacht Phyl Pernot
Kerkwacht Paula Walschot
Kerkwacht Wil Wessels
Kindernevendienst Marijn Jonker Jeugd
Kindernevendienst Mirjam Kolkman Jeugd
Kindernevendienst Rosetta Lemmens-Amzand Jeugd
Kindernevendienst Ruth Lemmens-Amzand Jeugd
Kindernevendienst Ineke Voorintholt Jeugd
Koffiegroep Rob Atsma
Koffiegroep Anneke Atsma
Koffiegroep Sonja Blom
Koffiegroep Bert Blom
Koffiegroep Maarten den Boer
Koffiegroep Iet den Boer
Koffiegroep Martin Broer
Koffiegroep Truus Broer
Koffiegroep Lijsbeth Bruens
Koffiegroep Casper Bruens
Koffiegroep Janny van den Doezelaar
Koffiegroep Marnix van Gurp
Koffiegroep Irene van Gurp
Koffiegroep Anne Kip
Koffiegroep Bert Kip
Koffiegroep Bart Kooyman
Koffiegroep Yvonne Kooyman
Koffiegroep Hedi Maas
Koffiegroep Pedro Maas
Koffiegroep Leen Plessius
Koffiegroep Fietje Plessius
Koffiegroep Sjannie van de Steeg
Koffiegroep Hennie van de Steeg
Koffiegroep Inge Streekstra
Koffiegroep Harm Versluis
Koffiegroep Germ Visser
Koffiegroep Jenny Visser
Koffiegroep Wil Wessels
Koffiegroep Henk Wessels
Koffiegroep Gerrie Zandstra
Koffiegroep Ferry Zandstra
Koffiegroep Theo Zwartkruis
Koffiegroep Gerdien Zwartkruis
Koffiegroep Lydia Zwierzanski
Koster Truus Broer
Koster Tijn Matital
Koster Ed Rensen
Koster Gerrit Smeets
Koster Annie Stoffels
Koster Wim Teuwisse
Koster Dick Veldman
Koster Henny Veldman-Klunder
Koster Henk Verkerk
Koster Eveline Wijsman-Honingh
Kring oost Marnix van Gurp Verdieping Bezinning Communicatie
Leden adm. Rob van der Steen College van Kerkrentmeesters
Leden adm. Germ Visser College van Kerkrentmeesters
Milieugroep Marnix van Gurp Verdieping Bezinning Communicatie
Moderamen Marnix van Gurp Kerkenraad
Moderamen Kees van Luijk Kerkenraad
Moderamen Irene Pluim Kerkenraad
Moderamen Eddy Roerdink Kerkenraad
Nieuwsbrieven Monica Bosman
Nieuwsbrieven Bert Bosman
Notulist Eric Rodigas College van Kerkrentmeesters
Oecumene Irene Pluim
Onderweg Monica Bosman
Onderweg Willy de Koning
Onderweg Germ Visser
Onderweg Gerdien Zwartkruis
Onderweg Hans Pelman Authorisatie
Ontvangstcommissie Els Baggen-van t Wout
Ontvangstcommissie Doetien Benz
Ontvangstcommissie Mia van Klei
Ontvangstcommissie Hannie Musson
Ontvangstcommissie Ati Oldenbeuving-Lanning
Ontvangstcommissie Grietje van Poortvliet-Nieuwenhuis
Ontvangstcommissie Ed Rensen
Ontvangstcommissie Jent Sjollema-Oost
Ontvangstcommissie Sietse van der Sluis
Ontvangstcommissie Henny Veldman-Klunder
Ontvangstcommissie Henk Wessels
Ontvangstcommissie Wil Wessels
Ontvangstcommissie Eveline Wijsman-Honingh
Organist Jolanda Cartwright-Kroesbergen
Organist Fedor Coenen
Organist Wilma Flier
Organist Ad Gijzels
Organist Marnix van Gurp
Organist Nelly de Haan-Elbertsen
Organist Ko Krijger
Organist Henk van Loo
Organist Nico Maar
Organist Johan Meij
Organist Ria van Mourik-Schouten
Organist Annie Niessen
Organist Wil Passchier-Vonhof
Organist Jaap Renkema
Organist Vincent Snackers
Organist Bertie Stokman-Gijlers
Organist Stevin Treurniet
Ouderling Iet den Boer Kerkenraad
Ouderling Bert Stuij Kerkenraad
Ouderling Bertha Verkerk-Lam Kerkenraad
Ouderling Bert Stuij Verdieping Bezinning Communicatie
Ouderling Kerkrentmeesters Bert Kip Kerkenraad
Ouderling Kerkrentmeesters Eddy Roerdink Kerkenraad
Ouderling wijk Noord Lydia Zwierzanski Wijk Noord
Ouderling wijk West Iet den Boer Wijk West
Paasontbijt Lianne van Oord Verdieping Bezinning Communicatie
Penningmeester Wim Hendriks Diaconie
Penningmeester Iet den Boer Zending, Werelddiaconaat,Ontw. Samenwerking
Penningmeester Wim Hendriks Zending, Werelddiaconaat,Ontw. Samenwerking
Penningmeester Bert Bosman College van Kerkrentmeesters
Personeel Bert Blom College van Kerkrentmeesters
Personeel Eddy Roerdink College van Kerkrentmeesters
PGGBU-Collectanten Herman van Hardeveld PGGBU
PGGBU-Collectanten Bea Hofmeijer-van Doezelaar PGGBU
PGGBU-Collectanten Berend van der Kooi PGGBU
PGGBU-Collectanten Jenny Kooistra-Homan PGGBU
PGGBU-Collectanten Kees van Luijk PGGBU
PGGBU-Collectanten Yda den Ottolander PGGBU
PGGBU-Collectanten Ed Rensen PGGBU
PGGBU-Collectanten Phyllis Stans-Hoyer PGGBU
PGGBU-Collectanten Henny Veldman-Klunder PGGBU
PGGBU-Collectanten Bertha Verkerk-Lam PGGBU
PGGBU-Oudsten Henk van Doornik PGGBU
PGGBU-Oudsten Loes van Elk-Kraan PGGBU
PGGBU-Oudsten Wim Hoogstraten PGGBU
PGGBU-Oudsten Riet Krijgsman-Rijper PGGBU
PGGBU-Oudsten Ruth Lemmens-Amzand PGGBU
PGGBU-Oudsten Dineke Moerman-de Frel PGGBU
PGGBU-Oudsten Ati Oldenbeuving-Lanning PGGBU
PGGBU-Oudsten Yda den Ottolander PGGBU
PGGBU-Oudsten Ruud Steen PGGBU
PGGBU-Oudsten Wilma Thijs PGGBU
PGGBU-Oudsten Henny Veldman-Klunder PGGBU
Predikant Irene Pluim Kerkenraad
Predikant Pier Prins Kerkenraad
Predikant wijk Grevenbicht Pier Prins Wijk Grevenbicht
Predikant wijk Noord Irene Pluim Wijk Noord
Predikant wijk Oost Irene Pluim Wijk Oost
Predikant wijk West Irene Pluim Wijk West
Predikant wijk Zuid Irene Pluim Wijk Zuid
Preekrooster Wil Wessels
Preses Marnix van Gurp Kerkenraad
Public Relations Willy de Koning
Rechtfonds Anja Borger Diaconie
Rechtfonds Yolanda Kragt Diaconie
Scriba Kees van Luijk Kerkenraad
Secretaris Jenny Kooistra-Homan Diaconie
Secretaris Eddy Roerdink College van Kerkrentmeesters
Sociaal overleg Gerie Brandts Diaconie
Stiltecentrum Yolanda Kragt
Taakdrager Lydia Zwierzanski
Taizé Joke van der Steen Verdieping Bezinning Communicatie
Verdieping-Bezinning-Communicatie Hans Pelman Authorisatie
Verhuur Annie Stoffels
Verhuur Bert Bosman College van Kerkrentmeesters
Verhuur Bernhard Klok College van Kerkrentmeesters
Verhuur Hans Korevaar College van Kerkrentmeesters
Verhuur Gerrit Smeets College van Kerkrentmeesters
Vesper-Agapè Iet den Boer Verdieping Bezinning Communicatie
Vesper-Agapè Leen Plessius Verdieping Bezinning Communicatie
Voorgangers Doetien Benz
Voorgangers Yolanda Kragt
Voorgangers Irene Pluim
Voorgangers Pier Prins
Voorgangers Bertha Verkerk-Lam
Voorgangers Joke Zuidema
Voorzitter Joke van der Steen Diaconie
Voorzitter Bert Kip College van Kerkrentmeesters
Voorzitter Irene Pluim Verdieping Bezinning Communicatie
Webmaster Hans Pelman
Webmaster2 Germ Visser
Website Willy de Koning
Website Hans Pelman
WG Kerkgebouwen Rob Atsma
WG Kerkgebouwen Ingrid Boonstra
WG Kerkgebouwen Bert Bosman
WG Kerkgebouwen Riet Coolsma
WG Kerkgebouwen Rien Hooft
WG Kerkgebouwen Eddy Roerdink
WG Kerkgebouwen Henk Verkerk
Wijksecretaris Grevenbicht Peter Bakker Wijk Grevenbicht
Wijksecretaris Noord Hennie Prins - Brouwer Wijk Noord
Wijksecretaris Oost Willy van der Weide Wijk Oost
Wijksecretaris West Joke Bos-Feenstra Wijk West
Wijksecretaris Zuid Bert Blom Wijk Zuid